DOSTAWA W OPAKOWANIU CHŁODNICZYM WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ >>

Pytania i odpowiedzi
PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy lody Mini Melts zawierają mleko?

W ofercie naszego sklepu posiadamy 18 smaków, spośród których 13 jest na bazie świeżego mleka, a 5 to sorbety bez laktozy. Są to: BIG Kiwi, BIG Mango, BIG Wiśnia, Cytryna - limonka, Mango.

2. Czy lody Mini Melts są bezglutenowe?

Spośród wszystkich 18 smaków 5 jest całkowicie bezglutenowych. Są to: BIG Kiwi, BIG Mango, BIG Wiśnia, Cytryna - limonka, Mango.

  • Smaki zawierające w składzie gluten to: Śmietanka z Ciasteczkiem oraz Wata Cukrowa. 
  • Smaki zawierające śladowe ilości glutenu: Czekolada, Truskawka, Guma Balonowa, Banana Split, Wanilia, Jagoda, Pianki, Mięta z Czekoladą, BIG Kokos w czekoladzie, BIG Banan w czekoladzie.

3. Które smaki są w 100% wegańskie?

Ciągle poszerzamy ofertę o nowe lody wegańskie. W tej chwili posiadamy 5 smaków bez składników pochodzenia zwierzęcego: BIG Kiwi, BIG Mango, BIG Wiśnia, Cytryna - limonka, Mango.


4. Czy mogę zamówić dowolną ilość porcji?

Zamówienia z dostawą do domu realizujemy od kwoty zamówienia na minimum 164,85 zł, co stanowi równowartość 15 porcji lodów. 

5. Jak dostarczane są lody?

Lody dostarczane są kurierem, w styroboksie wypełnionym suchym lodem. Pakowane są w saszetki 70g lub 72g. Możesz również dodatkowo zamówić akcesoria do podania lodów - plastikowe czapeczki, łyżeczki wielokrotnego użycia, nadające się do mycia w zmywarce, papierowe kubeczki lub eko czapeczki, w 100% biodegradowalne.

6. Jak przechowywać lody?

Po dostarczeniu przesyłki wyjmij lody i przełóż je od razu do domowej zamrażarki ustawionej na możliwie jak najniższą temperaturę (w przedziale od -18 do -25 stopni). Im niższa temperatura w zamrażarce tym dłużej lody pozostaną sypkie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium